Чому саме фабрика «АртГранд» ? | АртГранд
+38 067 880-30-99
+38 067 880-30-99
зворотний дзвінок

Чому саме фабрика «АртГранд» ?

АртГранд - фабрика дверей і інтер'єрів, оснащена новітнім обладнанням, що працює за передовими технологіями і знаходяться на території України. В нашій фабриці є окрема лінія виробництва дерев'яних меблів і інтер'єрів, окрема лінія виробництва дверей і лінія виробництва більярдного устаткування.

Двері ArtGrand мають ряд незаперечних переваг, які роблять вибір таких дверей в квартиру, або приватний будинок хорошим рішенням не тільки в плані їх поєднання зі стилістикою приміщення, але і в плані оптимального вкладення коштів.

Отже, перерахуємо плюси дверей з масиву:

1. Екологічність. Сама природа подбала про те, щоб деревина не несла в собі не несуть небезпеку для здоров'я людини і домашніх вихованців. Навіть при пошкодженні структури, виріб, виконаний з даного натурального матеріалу, залишиться безпечним для оточуючих.

2. Довгий термін експлуатації. Міжкімнатні двері з масиву нерідко зустрічаються в апартаментах, віком у кілька десятків років.

3. Хороший рівень шумо- і теплоізоляції, не порівнянний з показниками інших видів дверей. Це стало можливим завдяки застосуванню інноваційних технологій при виготовленні дверних конструкцій з масиву, які дозволяють істотно знизити відсоток втрати тепла і проходження звуку.

4. Натуральність продукту.