Міжкімнатні двері купити від виробника, дерев'яні двері, двері з масиву, фабрика дверей Україна | АртГранд
+38 067 880-30-99
+38 067 880-30-99
зворотний дзвінок

Міжкімнатні двері з масиву дерева від виробника

Двері Grand Esclusiva

Siena Doppio
від 25000 грн
Siena Solo
від 25000 грн
Alberta
від 25000 грн

Двері Grand Classic

Відень
від 32400 грн
Валенсія
від 35000 грн
Юніон
від 35000 грн

Двері Grand Modern

Hinata
від 19000 грн
Novita
від 19000 грн
Vesta
від 19000 грн

Двері міжкімнатні від виробника, Україна

Двері є найважливішою частиною того простору де ми живемо. Міжкімнатні двері цей той атрибут без якого, важко уявити собі наше житло. За зовнішнім виглядом дверей легко визначити не лише добробут власника будинку, але його характер і смак. Міжкімнатні дерев'яні двері дозволяють розмежувати площу квартири і створити зручний особистий простір для усіх членів сім'ї.

Фабрика Артгранд пропонує купити міжкімнатні двері з масиву дерева, двері з МДФ, шпонированные двері у Україні (Києві, Одесі). Наші дерев'яні двері зроблені на фабриці в Україні на спеціалізованій високотехнологічній лінії відрізняються якістю, доступною ціною і продуманим дизайном.

Двері з масиву від фабрики АртГранд

Серед усіх різновидів матеріалів для виробництва міжкімнатних дверей дерев'яний масив є одним з найкращих. Причиною тому служить не лише чудовий зовнішній вигляд таких дверей, але і їх екологічна чистота і довговічність. Купуючи двері з масиву, Україна від виробника, ви маєте можливість вибрати сорт дерева, з якого виготовлено полотно, від чого залежать декоративні і інші якості таких дверей.

Читати
Дерев'яні двері від фабрики АртГранд

Дерев'яні двері двері є обов'язковим атрибутом будь-кого приміщення, будь то житловий будинок, квартира, офісна будівля або інше приміщення. Оскільки цілі, які перед ними ставляться, можуть бути абсолютно різними, то відповідно і типи цього виробу можуть бути абсолютно своєрідними. Великою популярністю користуються двері з масиву дерева, оскільки вони одночасно мають і красивий зовнішній вигляд і надійність.

Читати